Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

İçindekiler

Bu internet sitesindeki tüm bilgi ve materyaller tarafından bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup sitedeki hiçbir bilgi yasal danışmanlık mahiyetinde değildir. Bu site ve içerdiği bilgiler kesinlikle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile tasarlanmamış olup verilen bilgiler yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu nedenlerle, ziyaretçiler yetkili kişilerden yasal danışmanlık almaksızın sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.

İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı ve avukatları ile ilgili olarak siteye yaptığınız ziyarette, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin indirilmesi/yüklenmesi ve/veya bize e-mail ile soru yöneltilebilmesi aşağıdaki kurallara bağlıdır:

Ziyaret ve Kullanma Şartları:

  1. Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin reklamla ilgili Mesleki Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, Avukatlık Meslek Kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olup, iş veya buna benzer bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
  2. Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı’na aittir. Fikri Mülkiyet Hakkı dahilindeki yazılı bilgiler ve belgeler, Firma logosu, Firma’nın mülkiyetindedir ve İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı’nın ortaklarının yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.
  3. Büromuz açıkça ve yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.
  4. Faks ve/veya e-mail ile büromuza gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı, bu sitenin içeriği veya ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.
  5. Ziyaretçilerimizin internet sitemizi etkin bir şekilde kullanabilmesi için gerekli olan ve geçici süreyle saklanan çerezler kullanılabilmektedir. İlgili çerezler oturumun sona ermesi üzerine otomatik olarak silinmektedir.
İYİGÜN&OKTAY PARTNERS
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
https://www.iyigun-oktaypartners.com/wp-content/uploads/2021/12/logo2-320x399.png
Mutlukent Mahallesi 2012. Cadde Beyköy Sitesi 2/19 Çankaya-Ankara
+90 312 922 15 82
+90 850 888 94 68

      Her Hakkı Saklıdır © 2021

İçindekiler

İYİGÜN&OKTAY PARTNERS
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]