https://www.iyigun-oktaypartners.com/wp-content/uploads/2019/12/hero_history.jpg

Kurumsal Sorumluluk

Ortaklarımız ve avukatlarımız Türkiye’nin sosyal ve ekonomik gelişimine birçok alanda faaliyeti destekleyerek ve katılımcı olarak katkı sağlamaktadırlar. İlgi alanlarımız salt hukuk hizmetlerinin ötesine geçerek iş alanındaki girişimler, eğitim, sanat, çevre ve iyi yönetim ilkelerini de kapsamaktadır. Avukatlarımız birçok sivil toplum örgütüne üye olarak finansal ve entelektüel alandaki katkılarıyla bu kuruluşların aktivitelerinde öncü rol oynamaktadırlar.

Sorumlu İş Anlayışı

Ortaklarımız, birçok önemli Türk şirketinin de üyesi olduğu ve Türkiye’nin demokratikliğini koruması ve Avrupa Birliği üyeliğini destekleyen Türkiye Sanayi ve İş Adamları Derneği’ni (TÜSİAD) ve Ankara Ticaret Odası’nı (ATO) içerecek şekilde birçok sorumlu iş anlayışı odaklı kurumun üyeleri arasında yer almaktadır.

Etik İş Anlayışı

Yolsuzluğu engellemek için hükümetler, iş sahipleri ve vatandaşlarla iş birliği içinde çalışan Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin Türkiye ayağı ve genç profesyoneller arasında iş etiğine ilişkin farkındalık yaratılmasını odak edinen ve yüksek etik standartları koruyan şirketleri ödüllendiren Etik Değerler Merkezi (EDMER) ortaklarımızın üye oldukları kurumlar arasındadır.

İYİGÜN&OKTAY PARTNERS
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
https://www.iyigun-oktaypartners.com/wp-content/uploads/2021/12/logo2-320x399.png
Mutlukent Mahallesi 2012. Cadde Beyköy Sitesi 2/19 Çankaya-Ankara
+90 312 922 15 82
+90 850 888 94 68

      Her Hakkı Saklıdır © 2021

İYİGÜN&OKTAY PARTNERS
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]