https://www.iyigun-oktaypartners.com/wp-content/uploads/2021/12/logo2-640x799.png
https://www.iyigun-oktaypartners.com/wp-content/uploads/2021/12/iyigunoktayavortakligi.jpeg

Hakkımızda

Ankara’da kurulan İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı, genç ve dinamik kadrosu, yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortakları ile müvekkil merkezli bir profil yaratarak onlar için en uygun, güvenilir ve sonuç odaklı çözümleri üretmeyi hedefleyen bir kurum niteliğindedir. Hukukun çeşitli alanlarında yoğun bir bilgi birikimi ile kaliteli hukuki hizmet sunmayı amaç haline getirmiş olan İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı, gerek önleyici hukuk gerekse uyuşmazlık esnasında ve sonrasında alternatif çözüm yolları noktasında hassasiyetle faaliyetlerini sürdürmektedir.

İçindekiler

Dinamik yapısının sağladığı avantaj sayesinde yerli ve uluslararası müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyacına hızlı ve etkin bir şekilde cevap verebilen İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı, benimsemiş olduğu çözüm odaklı yaklaşım ile uyuşmazlığı en kısa sürede neticelendirmeyi hedeflemektedir. Müvekkillerinin iletişim ihtiyacına anında yanıt vererek, hukuki süreçlerin tüm aşamalarında işlerin bizzat başında bulunabilmek İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı’nı diğer hukuk bürolarından ayıran özelliklerinden biridir. Verilen hukuki hizmetler, periyodik toplantılar ve düzenli raporlamalar ile desteklenmekte, bu sayede müvekkillerin hukuki süreçler hakkında eksiksiz bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Yerli ve yabancı her bir müvekkilinin faaliyet alanına göre henüz taslak halindeki mevzuat değişikliklerini, kararları ve sair hukuki metinleri inceleyerek düzenli bilgilendirmeler yapan İyigün & Oktay Avukatlık Ortaklığı, müvekkillerinden talep gelmesini beklemeksizin onlar adına alınması gereken önlemleri derleyerek mevzuata uyum için atılması gereken adımları proaktif bir anlayışla tespit etmekte ve tüm hukuki düzenlemeleri “önleyici hukuk” prensibine dayalı olarak gerçekleştirmektedir.

İYİGÜN&OKTAY PARTNERS
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
https://www.iyigun-oktaypartners.com/wp-content/uploads/2021/12/logo2-320x399.png
Mutlukent Mahallesi 2012. Cadde Beyköy Sitesi 2/19 Çankaya-Ankara
+90 312 922 15 82
+90 850 888 94 68

      Her Hakkı Saklıdır © 2021

İçindekiler

İYİGÜN&OKTAY PARTNERS
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]